Проточний водонагрівач VAILLANT VED E 18/8 INT

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис проточного водонагрівача VAILLANT VED E 18/8
Електричний проточний водонагрівач використовується в житлових і офісних приміщеннях.
Особливості
• Настінний електричний проточний водонагрівач
• Плавне регулювання потужності
• Автоматичне підтримання заданої температури гарячої води при зміні витрат та тиску
• Професійна система установки PRO E надає максимальну зручність при монтажі за рахунок універсальної монтажної планки і центрального кріплення
• Може підключатися до пластмасовим трубопровідним системам
Можливості застосування
• Електричний проточний водонагрівач може використовуватися для забезпечення гарячою водою точок, розташованих як в безпосередній близькості, так і на деякій відстані від нього • Можливе підключення для прихованої або відкритої прокладки труб оснащення • Корпус з ударостійкого пластику з ручним перемикачем потужності приладу • Електронне управління з плавним регулювання потужності при зміні протоку води • Вбудований регулятор протоку води із захисним вимкненням приладу при протоці води нижче мінімально допустимого
• Підключення води, що складається з подвійного ніпеля, накидної гайки, Т-образного і відгалуження запірного крана на подачі холодної води
Електричний проточний водонагрівач використовується в житлових і офісних приміщеннях.
Особливості
• Настінний електричний проточний водонагрівач
• Плавне регулювання потужності
• Автоматичне підтримання заданої температури гарячої води при зміні витрат та тиску
• Професійна система установки PRO E надає максимальну зручність при монтажі за рахунок універсальної монтажної планки і центрального кріплення
• Може підключатися до пластмасовим трубопровідним системам
Можливості застосування
• Електричний проточний водонагрівач може використовуватися для забезпечення гарячою водою точок, розташованих як в безпосередній близькості, так і на деякій відстані від нього • Можливе підключення для прихованої або відкритої прокладки труб оснащення • Корпус з ударостійкого пластику з ручним перемикачем потужності приладу • Електронне управління з плавним регулювання потужності при зміні протоку води • Вбудований регулятор протоку води із захисним вимкненням приладу при протоці води нижче мінімально допустимого
• Підключення води, що складається з подвійного ніпеля, накидної гайки, Т-образного і відгалуження запірного крана на подачі холодної води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 18 кВт |
| Продуктивність | 6 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP25 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 481 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | G1/2 |
| Форма водонагрівача | Квадратний |
- Ціна: 16 380 ₴

