Проточний водонагрівач VAILLANT VED E 21/8 B INT

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис проточного водонагрівача VAILLANT VED E 21/8 B INT
Електричний проточний водонагрівач використовується в житлових і офісних приміщеннях.
Особливості
• Настінний електричний проточний водонагрівач
• Плавне регулювання потужності
• Автоматичне підтримання заданої температури гарячої води під час зміни її витрати та тиску
• Професійна система встановлення PRO E надає максимальну зручність під час монтажу завдяки універсальній монтажній планці та центральному кріпленню
• Може під'єднуватися до пластмасових трубопровідних систем
Можливості застосування
• Електричний проточний водонагрівач може використовуватися для забезпечення гарячою водою точок, розташованих як безпосередньо поруч, так і на певній відстані від нього
• Можливе під'єднання для прихованого або відкритого прокладання труб
Обладнання
• Корпус з ударостійкого пластику з ручним перемикачем потужності приладу
• Електронне керування з плавним регулюванням потужності під час зміни протоку води
• Вбудований регулятор протоку води із захисним вимкненням приладу у разі протоки води нижче мінімально допустимого
• Під'єднання води, що складається з подвійного ніпеля, накидної гайки, Т-подібного відгалуження й запірного крана на подаванні холодної води
Електричний проточний водонагрівач використовується в житлових і офісних приміщеннях.
Особливості
• Настінний електричний проточний водонагрівач
• Плавне регулювання потужності
• Автоматичне підтримання заданої температури гарячої води під час зміни її витрати та тиску
• Професійна система встановлення PRO E надає максимальну зручність під час монтажу завдяки універсальній монтажній планці та центральному кріпленню
• Може під'єднуватися до пластмасових трубопровідних систем
Можливості застосування
• Електричний проточний водонагрівач може використовуватися для забезпечення гарячою водою точок, розташованих як безпосередньо поруч, так і на певній відстані від нього
• Можливе під'єднання для прихованого або відкритого прокладання труб
Обладнання
• Корпус з ударостійкого пластику з ручним перемикачем потужності приладу
• Електронне керування з плавним регулюванням потужності під час зміни протоку води
• Вбудований регулятор протоку води із захисним вимкненням приладу у разі протоки води нижче мінімально допустимого
• Під'єднання води, що складається з подвійного ніпеля, накидної гайки, Т-подібного відгалуження й запірного крана на подаванні холодної води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 21 кВт |
| Продуктивність | 7 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP25 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 481 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | G1/2 |
| Форма водонагрівача | Квадратний |
- Ціна: 16 586 ₴

