Біметалічний радіатор MIRADO 300/100 (10 секцій)

Біметалічний радіатор MIRADO 300/100
Радіатор призначений для застосування в системах опалення житлових, адміністративних, громадських, промислових будівель.
Внутрішня частина секції радіатора складається з вертикальної і горизонтальної сталевих труб, з'єднаних з високою точністю автоматичної зварюванням в середовищі аргону.
Колектор радіатора укладений в оболонку з високоміцного алюмінієвого сплаву методом лиття під тиском.
Радіатор виключає контакт теплоносія з алюмінієвим корпусом, забезпечують високу корозійну стійкість, максимальну міцність і тривалий термін експлуатації.
Алюміній, що володіє винятковою теплопровідністю, оптимальне ребра секції радіатора, що дозволяють досягти високих показників тепловіддачі, зменшують інертність приладу.
Радіатор пофарбований у кілька шарів епоксидним поліестером, методом анафорезу і електростатичного напилення порошкової емалі.
Зовнішнє покриття виконано згідно європейським вимогам екології і безпечно для споживачів, не виділяє шкідливих речовин при роботі опалювального приладу.
Переваги радіатора
• Зварний каркас з вуглецевої сталі.
• Висока ефективність тепловіддачі
• Сучасні виробничі технології
• Стильний європейський дизайн
• Мінімальні вимоги до експлуатації
• Легкість і зручність монтажу
Радіатор продається кратно десяти секціям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirado |
| Країна виробник | Україна |
| Теплова потужність | 140 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 30 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.16 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Біметал |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 352 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обпресувальний тиск | 45 |
| Вид радіатора | Литий |
| Міжосьова відстань | 300 |
| Матеріал радіатора | Сталь - алюміній |
- Ціна: 4 510 ₴





